Японский маникюр Звичайно ж, красиві руки і доглянутий манікюр є обов'язковим атрибутом сучасної успішної людини, надаючи йому впевненості. Ви хочете не тільки надати своїм нігтям красивий вид, а й оздоровити їх? У цьому випадку Ви просто зобов'язані спробувати японський манікюр. Так що ж це таке? Цей вид манікюру можна робити як жінкам, так і чоловікам. А особливо корисний він після процедури зняття штучних нігтів. Даний вид манікюру допомагає відновити ослаблені нігті, роблячи їх твердими, але в той же час еластичними.

процедура манікюру

Обробка нігтів
Під час даного манікюру використовуються лише природні матеріали, що дозволяє оздоровити нігті і отримати делікатний блиск. На початковому етапі проводиться діагностика нігтьової пластини, за результатами якої кожен клієнт вимагає індивідуального підходу. Далі слід підготовка, розм'якшення і видалення кутикули. Використовуються сироватки тільки з природних компонентів. Паралельно використовуються кошти, метою яких є знежирення нігтьової пластини.

зволоження нігтів
Для зволоження нігтів і шкіри використовується екстракт огірка, який містить безліч вітамінів і мінеральних солей, що відомий своїм антиоксидантний вплив.

зміцнення нігтів
Для зміцнення нігтів необхідна спеціальна паста Ні, яка містить в собі різні мінерали і мікроелементи, заповнюючи і вирівнюючи всі нерівності і дефекти нігтьової пластини. Так кальцій сприятливо впливає на зміцнення нігтів, крихта натуральних перлів сприяє поліпшенню поверхні нігтя. Крім того, речовини, що містяться в складі пасти, покращують зростання нігтів і не дають їм розшаровуватися. Для шліфування нігтя використовується рисовий блок, а після нього використовують блок з телячої шкіри Кичин, спеціальні палички Татібана з апельсинового дерева. Екстракт женьшеню допомагає відновити гідроліпідний баланс. І, завершуючи процедуру, використовую поліруючу пудру, ніготь «запечатують», а потім шліфують за допомогою полірувального блоку.

Особливу увагу в даному виді манікюру приділяється процедурі масажу , Яку роблять з використанням гарячих мішечків Ацуя. Дані мішечки в своєму складі мають сухоцвіти, аромамасла, мінеральну сіль. Цей масаж покращує кровообіг, розслабляє суглоби, зникає втома. Потім нігті покриваються лікувальними засобами, які підходять саме Вам за результатами проведеної перед масажем діагностики.

Тривалість процедури близько 60 хвилин. Оптимальна кількість процедур для відновлення навіть сильно ослаблених нігтів вважається 4-5. Крім того робити манікюр необхідно з інтервалом не більше ніж на два тижні, так як за цей час всі корисні речовини з використовуваної пасти встигають всмоктатися.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!