Шкіру наших рук, а особливо кистей, весь час піддається впливу ззовні. Такі дії відбуваються від мила, води, різних миючих паст, пральні порошки, дія від морозу, сонця, вітру. За умови того якщо ви не будете оберігати шкіру своїх рук від впливу шкідливих речовин, то скоро шкіри стане зморшкуватою і в'ялою.
Вам необхідно пам'ятати, що шкіра на руках завжди повинна бути сухою. Обов'язково витирайте руки після будь-якого проведеного контакту з водою. Виконуючи будь-яку брудну роботу, варто надягати рукавички, спочатку бавовняні, поверх них можна надіти гумові.

Руки варто мити м'яким милом, з pH яке не перевищує п'яти. Перед проведенням будь-якої брудною роботою свої руки необхідно змащувати силіконовими кремами для захисту. Після проведеної роботи ретельно очищають шкіру рук, далі наносять живильний крем. Використовувані живильні креми спеціально для рук містять в собі натуральні масла, а заодно і різні рослинні екстракти, а ще гліцерин, білковий гідролізат, та й вітаміни. Дані компоненти пом'якшують і зволожують, надаючи протизапальну дію, сприяючи зняттю подразнення, лущення, а ще загоюють дрібні садна і тріщини.

Для того щоб підтримати тонус шкіри рук , Варто проводити тренування м'язів, які будуть корисні для рук:
1. Витягуємо руки вперед. Далі варто обертати кистями по десять разів, ведучи за годинниковою стрілкою, але також і по десять разів проти годинникової стрілки.
2. Тримаємо руки своїми долонями вниз, переплітаємо пальці, після чого досить повільно круговими рухами поверніть свої руки, вгору, розкриваючи при цьому пальці. Послідовно повторюйте дії і в зворотному порядку.
3. Прекрасним вправою для пальців є друкування на машинці, шиття і гра на піаніно.
4. Стискаючи кулаки, і затискає в них невеликий предмет.
Під час того як будете наносити живильний крем на шкіру рук наносячи його від плеча до кисті використовуючи легкий масаж. Масаж такого типу прекрасно покращує лімфо і кровообіг. Цей процес проводять шляхом погладжування по черзі за допомогою поверхонь другого, третього, а ще й четвертого пальців від однієї руки, після чого його проводять долонною поверхнею кисті вже інший руки, йдучи у напрямку від периферії до центру, необхідно проводити такі дії по десять разів на кожній частини руки .. Погладжування чудово покращує циркуляцію крові, покращуючи живлення шкіри, в тому числі і активує обмінні процеси. По всій тильній стороні кисті вам знадобиться закінчувати погладжування легким постукуваннями кінчиками пальців.

Корисний заодно і самомасаж рук, який і виконується таким чином:
1. Наносимо на руки крем, призначений для рук.
2. Розподіляємо використовуваний крем по руках, в тому числі і між пальцями.
3. Масаж варто виконувати у напрямку від центру до периферії.
4. Круговими легкими рухами ви масажуйте пальчики, йдучи у напрямку до нігтя по зовнішній стороні пальця, по бічній стороні пальчика.
5. помасажуйте більш активніше зап'ясті, а також закрут, що знаходиться між великим і вказівним пальцем.

Руки ви можете масажувати з необмеженою кількістю раз протягом дня.
На особливу увагу від вас вимагатиме і догляд за нігтями. Нігті також обов'язково повинні бути чистими, а ще й красиво підстриженими.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!