Вариации френча для ногтей миндальной формы Французький манікюр давно став класикою. І поєднання мигдалеподібної форми нігтів і френча перетворюється в ідеальний варіант манікюру. При цьому варто пам'ятати, що класичний френч виконується на нігтях квадратної форми, а мигдальна форма найменше пристосована до такого виду манікюру. Це обумовлено однаковими обрисами кінчика нігтя і лінії посмішки. Незважаючи на це майстри нігтьового сервісу пропонують кілька рішень, які здатні зробити мигдалеподібну форму нігтів приголомшливою.

Особливості поєднання форми і дизайну
Мигдалевидна форма - це поєднання трикутника і овалу. Це пом'якшена форма нігтьових пластин, яку можна підкреслити м'якими лініями. Класичний французький манікюр з глибокою лінією посмішки і обтічними лініями виглядає на мигдалеподібних нігтях досить нудно.

Але з іншого боку чіткі лінії і різкі переходи кутів на обтічної форми виглядають грубо. Проте, майстри зуміли обійти всі ці моменти і в новому сезоні представили френч на нігтях мигдалеподібної форми. У цьому сезоні нам пропонують виконувати такі варіації френча: класичний французький манікюр з традиційного білого линів посмішки; неправильний френч з лінією посмішки; місячний манікюр з традиційною лінією посмішки; зворотний френч з лінією посмішки в зоні кутикули; геометричний френч; френч омбре; комбінований манікюр.

Безумовно, це далеко не весь перелік варіантів для фреча на мигдалеподібної форми.

Розглянемо ці види манікюру більш докладно.

Французький манікюр з традиційним розташуванням посмішки
У традиційному варіанті френча кінчик повинен бути білим, а камуфляж нюдовим. Незважаючи на те що це класика, такі нігтики підійдуть далеко не всім. Інтенсивний білий колір на вузькому кінчику, нехай і закруглений може погіршити підставу нагідок. Це особливо небезпечно для великих нігтів з прямою лінією росту кутикули. Якщо це про вас, тоді вам варто придивитися до френчу в техніці омбре. Завдяки розмитою кордоні посмішки вдається згладити звужується перехід форми.

Досить оригінально виглядає омбре виконане за допомогою блискіток. Розсип з блискіток буде відволікати увагу від широкого підстави і буде виглядати вишукано. Лінія посмішки не обов'язково повинна бути саме лінією, це може бути мереживний узор.

Досить цікаво виглядає однотонний френч, в якому межа посмішки позначається розривом або переходом контрастного кольору. У такому варіанті манікюру поєднується дві варіації - традиційна і місячна.

Для сміливих дівчат підійде френч з контрастною лінією посмішки.

У цьому сезоні майстра манікюру пропонують досить агресивне поєднання - червоний френч на мигдалеподібної формі нігтів. Червоний вільний край нігтя виглядає досить зухвало.

місячний френч
Варіант французького манікюру в якому посмішка зміщується з вільного краю нігтя на лунулу нігтів давно стала самостійним дизайном. Незважаючи на це, все ж такий манікюр є інтерпретацією френча, тільки неправильною. Всім відомо, що місяць біля основи нігтя візуально дозволяє витягнути пальчики. Але для мигдалеподібної форми нігтів це неактуально. Щоб прикрасити лунулу майстри використовують стрази, блискітки, контрастний лак.

Дуже важливо, щоб декоратівнаялунула повторювала обриси кінчика нігтя, інакше нігтики будуть виглядати надмірно широкими.

У місячному френчі посмішки може і зовсім не бути. Це дуже зручно з кількох причин: прискорюється робота зі створення манікюру; довгий час в очі не впадає відросло край.

перевернутий френч
Досить вдалим рішенням є френч навпаки. В такому випадку лінію посмішки розміщують біля основи нігтьового ложе, так що вона повторює лінію кутикули. Але такий варіант виконання підійде далеко не всім. Наприклад, тим у кого пряма лінія кутикули досить складно створити подібну варіацію. Але є ще одне рішення - позначити лінію кутикули контрастною гель-фарбою.

Якщо ви плануєте розбавити манікюр стразами або іншим декором, то його слід розташовувати ближче до основи нігтя, щоб не перевантажувати дуже крихкий кінчик.

Чим вище лінія посмішки буде розташовуватися в перевернутому френчі уздовж бічних валиків, тим витонченіше будуть виглядати нігтики.

комбінований френч
Це найбільш складний в плані виконання дизайн. Для виконання береться досить тонка обвідним лінія по контуру кінчика нігтьової пластини або біля основи. Лінію посмішки можна обіграти нанесеними флористичними мотивами або стразами. Такий під силу створити тільки досвідченим майстрам, а новачкам варто втілювати ідеї за допомогою слайдерів.

графічний френч
Незважаючи на те, що френчу більше йдуть обтічні лінії з плавними переходами, його все ж можна трохи розбавити чіткою графікою. Графіка може виконуватися тонким промальовуванням і фарбуванням в контрастний колір.

Ми привели найбільш поширені варіації на тему французького манікюру. Але цим справа не обмежується. Рішень досить багато, головне наявність фантазії.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!