Історія мистецтва манікюру тягнеться ще з давніх часів. У 1964 році в Єгипті виявили гробницю з тілами Ханумхотел і Ніанкханум. Може деякі з вас і не знають, тоді візьміть на замітку, ці люди зі списку почту фараона Нусера, і ви думаєте хто вони - вони хранителі і майстри нігтів фараона. Якби вони мали сучасні посади то їх би називали не інакше, як придворні майстри манікюру. У стародавньому Єгипті саме за кольором нігтів, можна було розрізнити - до якого стану належить та чи інша персона. Наприклад, якщо насичені яскраві тони фарб, то це говорило лише про те, що носії таких кольорів належать до царської сім'ї, належать до високого суспільству. У той час як раби, могли носити нігті пофарбовані тільки в бліді пастельні тони. Найпопулярнішим засобом усього середньовіччя для забарвлення нігтів вважалася звичайна хна, нею і фарбувала свої довгі доглянуті нігті і Клеопатра. Цей колір називався - теракотовий.

Ближче до 50-их років минулого століття дуже важливою частиною в індустрії краси став нігтьової сервіс. У кожній жінці панувало бажання мати гарні довгі нігті, але а якщо комусь не вдавалося їх виростити, шукали варіанти випробувати що-небудь інше. Практично з будь-якого пружного матеріалу і навіть зі шматочків кіно або фотоплівки починали винаходити тіпси. Майстри манікюрщікі випробували навіть такий метод, як обрізані натуральні нігті приклеювали до кінчиків нігтів пацієнта, зверху приклеювали папір і коректували в якості тіпсів. А як ви думаєте, хто відкрив мистецтво акрилового нігтя - дантист !!! Саме завдяки дантистам, які завдяки випадку відкрили таку методику і почала розвиватися наша сучасна нейл-індустрія.

Слово манікюр бере свій початок з латинської мови, що в перекладі означає «manus» - рука, «cure» - догляд. А сьогоднішній манікюр - це вже комплексна система по догляду за руками. У нинішньому розумінні, це вже не тільки красиві довгі нігті, але в процедуру вже входить відновлювальні, лікувальні процедури, і вдосконалюється з кожним днем технологія створення штучного нігтя і не менш важливий процес догляду за руками в цілому. Важливе місце в манікюрі займає технологія «нейл-арт» - це вищий пілотаж в оформленні красивих рук.

Особливе місце в гігієнічному манікюрі займає відома всім нам технологія обробки нігтьового валика - шкіра з боків пальців, кутикула - шкіра біля основи нігтя, полірування самої нігтьової пластини для додання їй бажаної форми.

Обрізні, КЛАСИЧНИЙ МАНІКЮР, або по іншому - мокрий. Такий вид найпоширеніший, його вам запропонують у будь-якому косметичному салоні. Така процедура відрізняється від інших в тому, що після того як ваші нігті Обпиляєте і додадуть їм відповідну форму, руки замочать в спеціальний розчин, завдяки якому кутикула починає розм'якшується і після, легко видаляється. Такий розчин надає розслабляючу і заспокійливу дію на всю шкіру ваших рук. До складу такого розчину можуть входити різні компоненти залежно від вартості процедури і від рівня косметичного салону. Найпростіший метод, це коли в ванночку вам наллють розчин морської солі або питної соди . Але ви не думайте що якщо він найпростіший, то найгірший - морська сіль дуже корисна для нігтів. В інших салонах вам можуть запропонувати більш вишукані компоненти. Після розм'якшення кутикули її видаляють спеціальними щипчиками, завдадуть поживне масло, легкими масажними рухами вотрут в шкіру навколо нігтів, - а далі розподілять по всій нігтьової пластини.


У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!