Выполнение СПА педикюра в домашних условиях Наші ноги є головними трудівниками. Вся навантаження спрямована саме на ноги, адже ми цілий день на ногах, та ще й в не дуже зручному взутті. Саме тому так важливо дбати про ногах, щоб зберегти красу і здоров'я. Для цього потрібно хоча б раз на місяць виконувати педикюр.

На сьогоднішній день салони краси можуть запропонувати багато виду педикюру: класичний, японський, апаратний, СПА-педикюр та багато інших. У цій статті мова піде про СПА-педикюр. СПА-педикюр - це процедура, яка передбачає не тільки стандартні процедури по догляду за ногами, але також релаксацію. Релаксація досягається за рахунок проведення повноцінного масажу ніг з використанням натуральних компонентів, таких як морська сіль, бруд і ароматичні масла.

Ви думаєте не під силу виконати СПА-педикюр в домашніх умовах? Але ви помиляєтеся, про те, як це зробити ви дізнаєтеся далі.

Насамперед потрібно розібратися, в чому полягає відмінність СПА-педикюру від класичного. У цьому педикюрі НЕ передбачається обрізання натоптишів, грубої шкіри і мозолів. Кутикула теж не обрізається. Всі маніпуляції виконуються за допомогою спеціальних складів, що дозволяють м'яко і безболісно видалити все зайве. Під час виконання СПА-педикюру шкіра ніг не травмується, а ороговілий шар шкіри віддаляється більш рівномірно.

Процедура займає коло двох годин.

Що ж передбачає СПА-педикюр?
СПА-педикюр є не тільки процедурою по догляду за ногами, це також процедура, яка дозволяє розслабити ноги і весь організм в цілому. Цей вид педикюру передбачає використання різних масел, пахощів, ароматичних свічок.

Масаж ніг є складовою процедури СПА-педикюру. Масаж розслабляє, знімає втому і напругу ніг, усуває набряки і поліпшує кровообіг. Масаж позитивно впливає на стан організму. Це пояснюється тим, що на ступнях розташовуються активні точки, вплив на які покращує стан організму в цілому.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!